NEWS FLASH
Tamara Ecclestone çmend plazhin - E premte, 24 Shkurt 2017 16:56
Mahnit Era Istrefi në klipin e ri ‘Redrum’ - E premte, 24 Shkurt 2017 16:54
Kimit i del gjoksi - E premte, 24 Shkurt 2017 16:47
E premte, Shk 24 2017

Nxënës të gjimnazit “Kostandin Kristoforidhi”, drejtues të Shoqatës “Normalisti”, si dhe drejtues të Zyrës Rajonale të Drejtorisë së Kulturës Kombëtare, kanë kryer homazhe pranë bustit të babait të gjuhës shqipe Kostandin Kristoforidhi.

E premte, Shk 24 2017

Në kuadër të përgatitjeve per festën e Ditës së Verës si dhe në zbatim të ligjit për Vetëqeverisjen vendore Bashkia Elbasan ka filluar një aksion për pastrimin e qytetit nga mbetjet urbane ,mbetjet inerte ,plastike si dhe të gjithë atyre që ndodhen jasht kontierëve.

E premte, Shk 24 2017

Bashkia Elbasan , Këshilli i Qarkut dhe CRCA në Shqipëri, me mbështetjen edhe të UNICEF kanë organizuar një takim kosultativ me temë “ Platforma Lokale për Integrimin e Fëmijëve Rom në Arsimin parashkollor”, në kuadër të nismës “ Cdo Fëmijë Rom në Kopësht”.

E premte, Shk 24 2017

Ministri i Bujqësisë Edmond Panariti ka qenë ditën e sotme në Mjeks për tëvijuar shpërndarjen e krerëve të lopëve për familjet të cilat i humbën bagëtit nga prekja e sëmundjes së dermatozës nodulare .

E premte, Shk 24 2017

Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur masën “arrest me burg” për ish-drejtorin e përgjithshëm të burgjeve, Artur Zoto.

E premte, Shk 24 2017

Në seancën e sotme për 9 të pandehurit e grupit të Xibrakës, Gjykata e Krimeve të Rënda ka rrëzuar kërkesën e akuzës dhe të pandehurve për gjykim të shkurtuar.

Faqja 1 ne 431

Shperndaje Lajmin

Kush eshte online

We have 126 guests and no members online

SHKARKONI APLIKACIONIN MOBILE