E premte, Pri 28 2017

Një 40-vjeçar shqiptar i quajtur Tanush Ymeri vdiq dje në një spital në Tuluzë pasi u godit me një plumb në kokë në rrethana ende të pasqaruara në një lagje të mbushur me baraka në rrethinat e këtij qyteti në Francë.

E premte, Pri 28 2017

Nga Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës bënë të mundur ndalimin e shtetasit në kërkim: Arian Gjyzeli 43 vjeç, banues në Durrës.

Gjykata e Rrethit Gjyqësor Durrës ka caktuar masën e sigurisë "Arrest me burg” për veprën penale ”Prodhimi dhe shitja e narkotikëve” parashikuar në nenin 283 të Kodit Penal.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

E premte, Pri 28 2017

Policia ka arrestuar në flagrancë 1 shtetas, i cili posedonte me vete lëndë narkotike të llojit "Heroinë" !

E premte, Pri 28 2017

Në kuadër të ditës së librit ,në shkollën 9-vjeçare Sulë Harri është organizuar një aktivitet I dedikuar librit.

E premte, Pri 28 2017

Në ambientet e Komisariatit të Policisë Librazhd, është zhvillua ceremonia përkujtimore e 20 vjetorit të rënies në krye të detyrës së ish-punonjësit të policisë Ismail ZIKA.

E premte, Pri 28 2017

Një aksident rrugor i ka marrë jetën një 27-vjeçari këtë të premte në qytetin e Elbasanit.

Faqja 1 ne 471

Shperndaje Lajmin

Kush eshte online

We have 54 guests and no members online

SHKARKONI APLIKACIONIN MOBILE