Protesta, PD: Mashtrime, nuk do të provokojmë policinë, protesta nis në 12:00

  • E premte, Shk 17 2017

Pas zërave nga policia se protesta e nesërme e Partisë Demokratike ka për qëllim provokimin e policisë dhe krijimin e një situate si më 21 Janar, ka reaguar vetë PD duke hedhur poshtë çdo lloj aludimi për provokime.

Gjithashtu Partia Demokratike deklaron se protesta nesër do të nisë në orën 12:00 por nuk ka një orar të përcaktuar se kur do të përfundojë. “PD deklaron se protesta nesër do te nise ne oren 12 dhe nuk ka te percaktuar orar perfundimi. PD hedh poshte cdo insinuate te dale ne media me burime anonime, sikur do kete skenar per te provokuar policinë”./albeu.com/

Lexuar 26 here
Publikuar ne Politike

Shperndaje Lajmin

Kush eshte online

We have 35 guests and no members online

SHKARKONI APLIKACIONIN MOBILE