NEWS FLASH
Tamara Ecclestone çmend plazhin - E premte, 24 Shkurt 2017 16:56
Mahnit Era Istrefi në klipin e ri ‘Redrum’ - E premte, 24 Shkurt 2017 16:54
Kimit i del gjoksi - E premte, 24 Shkurt 2017 16:47

Kronike

E premte, Shk 24 2017

Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur masën “arrest me burg” për ish-drejtorin e përgjithshëm të burgjeve, Artur Zoto.

E premte, Shk 24 2017

Në seancën e sotme për 9 të pandehurit e grupit të Xibrakës, Gjykata e Krimeve të Rënda ka rrëzuar kërkesën e akuzës dhe të pandehurve për gjykim të shkurtuar.

E premte, Shk 24 2017

Ai është Dash Kupa, 41 vjeç, djali i xhaxhait të Ernest Kupës, i arrestuar tashmë si i dyshuar për veprime aktive gjatë sulmeve të blindave me para.

E premte, Shk 24 2017

Policia ka arrestuar sërish djalin e deputetit Mhil Fufi.

E premte, Shk 24 2017

Gjykata e Krimeve të Rënda ka lënë në burg 4 prej të arrestuarëve si autorë të dyshuar për grabitjen e parave të bankës në Qafë Kashar.

E premte, Shk 24 2017

Dy ditë më parë, përpara drejtësisë shqiptare është lexuar pretenca ndaj Kristjan Marinajt, i cili dyshohet se ka bashkëpunuar me Mark Frrokun për një vrasje të bërë në vitin 1999 në Bruksel.

Faqja 1 ne 248





Shperndaje Lajmin

Kush eshte online

We have 128 guests and no members online

SHKARKONI APLIKACIONIN MOBILE