NEWS FLASH
Tamara Ecclestone çmend plazhin - E premte, 24 Shkurt 2017 16:56
Mahnit Era Istrefi në klipin e ri ‘Redrum’ - E premte, 24 Shkurt 2017 16:54
Kimit i del gjoksi - E premte, 24 Shkurt 2017 16:47

Aktualitet

E premte, Shk 24 2017

Qeveria ka miratuar rritjen prej 35 të pensioneve. Në mbledhjen e Këshillit të Ministarve është vendosur që nga data 1 mars pensionet do të ideksohen me 3%.“

E premte, Shk 24 2017

Kryeministri Edi Rama ishte sot në një takim me studentët e Universitetit “Ismail Qemali” në Vlorën ku foli Shqipërinë e Gjenerates Tjeter.

E premte, Shk 24 2017

Në studion e emisionit me zemër të hapur po zhvillohet nja ngjarje e pazakontë ku një burrë bashkë me vajzën e tij akuzon bashkëshorten (nënën) se ka lidhje jashtëmartesore me njerëz të tjerë.

E premte, Shk 24 2017

Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri dhe ambasadori i OSBE-së në Tiranë Bernd Borchardt dolën në një deklaratë për mediat pas takimit të zhvilluar te premten, kokë më kokë në Ministrinë e Brendshme.

E premte, Shk 24 2017

Kryetari i Prezencës së OSBE-së në Tiranë, ambasadori Bernd Borchardt gjatë fjalës së tij sot në seminarin parlamentar për lirinë e shprehjes në media organizuar nga Kuvendi i Shqipërisë dhe Këshilli i Evropës deklroi se, “Shqipëria ka një treg mediatik të hapur dhe të lirë.

E premte, Shk 24 2017

Vetëm para disa javësh në emisionin “Me zemër të hapur” u tregua historia e një babai dhe vajze adoleshente të cilët janë mashtruar nga mamaja (gruaja) për të shkuar ajo me dashnorin.

Faqja 1 ne 404

Shperndaje Lajmin

Kush eshte online

We have 124 guests and no members online

SHKARKONI APLIKACIONIN MOBILE