NEWS FLASH
Tamara Ecclestone çmend plazhin - E premte, 24 Shkurt 2017 16:56
Mahnit Era Istrefi në klipin e ri ‘Redrum’ - E premte, 24 Shkurt 2017 16:54
Kimit i del gjoksi - E premte, 24 Shkurt 2017 16:47

Kuriozitete

E premte, Shk 24 2017

Një krijesë e madhe, misterioze, e çuditshme dhe me flokë ka dalë në një plazh në Filipine. Askush nuk e di se çfarë është ajo dhe vendasit të habitur kanë shkuar në plazhin në Cagdainao, ishujt Dinag, për të parë kafshën e pazakontë e sigurisht për të bërë edhe foto. Bisha e bardhë me flokë mendohet të ketë dalë në breg pas një tërmeti që ndodhur ditët e fundit. Disa krijesa të pazakonta në brigjet e ishujve tropikalë kanë dalë nga deti pas tërmetit vdekjeprurës të dielën. Disa njerëz thonë se kafsha është një përbindësh, por nuk ka përgjigje përfundimtare. Disa sugjerojnë se kafsha mund të jetë e ngjashme me një gjysmë balenë gjysmë polare ose mund të jetë ndonjë lloj ariu që është parë në Margate të Afrikës së Jugut më 25 tetor të vitit 1924 dhe që atëherë mbante nofkën Trunko.

E premte, Shk 24 2017

Për të shmangur ndjesinë e urisë mes dy vakteve ka disa ushqime që ju ndihmojnë, por përveç kësaj janë të shëndetshme dhe plot me vitamina dhe minerale.

E premte, Shk 24 2017

Në pasarela tendencat e balukes janë shumë, por ajo e plotë gjen vendin e saj në alternativat më të ëmbla që na kujtojnë stilin e Brigitte Bardot dhe Jane Birkin.

E premte, Shk 24 2017

Shumë prindër fillojnë të shqetësohen kur fëmija e tyre nuk pushon së qari pa asnjë arsye.

E premte, Shk 24 2017

"Apple" pritet ta prezantojë iPhone 8 në vjeshtë, kur do shënohet dhe 10 vjetori i iPhone.

E premte, Shk 24 2017

Ky është momenti prekës kur një burrë dhe grua që kanë lindur të shurdhër,arrijnë për herë të parë të dëgjojnë zërin e njëri-tjetrit.

Faqja 1 ne 71

SHKARKONI APLIKACIONIN MOBILE