Kulturë

E premte, Pri 28 2017

Rrjeti social Instagram ka arritur tashmë mbi 700 milionë përdorues.

E premte, Pri 28 2017

Së shpejti, Soni Malaj do të hedhë në tregun muzikor një këngë të re.

E premte, Pri 28 2017

Jennifer Lopez i ka lënë pa fjalë fansat e saj me paraqitjen mbrëmë në "Billboard Latin Music Awards".

E premte, Pri 28 2017

Ajo humbi plot 100 mijë ndjekës pasi fansat protestuan ndaj fotove të saj të të pasmeve me celulit.

E enjte, Pri 27 2017

Dafina Zeqiri dhe Elvana Gjata janë dy këngëtaret e njohura për publikun shqiptar që po përpiqen të thyejnë kufijt e audiencës dhe të depërtojnë në tregun ndërkombëtar.

E enjte, Pri 27 2017

Moderatorja e njohur e ekranit Luana Vjollca disa ditë më parë u përfshi në një sherr mes të dashurit të saj dhe një fansi "të fiksuar" që e përndiqte.

Faqja 1 ne 454

Shperndaje Lajmin

SHKARKONI APLIKACIONIN MOBILE