NEWS FLASH
Tamara Ecclestone çmend plazhin - E premte, 24 Shkurt 2017 16:56
Mahnit Era Istrefi në klipin e ri ‘Redrum’ - E premte, 24 Shkurt 2017 16:54
Kimit i del gjoksi - E premte, 24 Shkurt 2017 16:47

Kulturë

E premte, Shk 24 2017

E bija e Bernie Ecclestone, Tamara Ecclestone ndodhet në fomrë të mrekullueshme fizike. Edhe pse është bërë nënë fiziku i saj mahnit. Së bashku me të vogëlën e saj Sofia ajo ndodhet në Bahamas ku janë duke kaluar pushimet.

 

E premte, Shk 24 2017

Sic ishte thënë prej kohësh, e premtja pritej me padurim nga të gjithë fansat e Era Istrefit.

E premte, Shk 24 2017

Kim kujdeset gjithmonë për të rënë në sy, por u dha fansave pak më shumë se ç’duhet teksa dilte për drekë në Woodland Hills në Los Angeles. Për të treguar asetet e saj, Kim Kardashian kishte veshur një palë trupore korse, por pati një problem me veshjen teksa papritur i ka dalë gjoksi. Veshjen e saj e kishte kombinuar me një palë tuta, dhe çizme me takë të lartë, teksa kishte veshur dhe një xhup të trashë të bardhë. Kujdes herë tjetër Kim! / Top Channel

E premte, Shk 24 2017

Shën Mëria quhet kisha e fshatit Kosinë në rrethin e Përmetit,ku ndodhen varret më të vjetra në Ballkan.

E premte, Shk 24 2017

Kryeministri Edi Rama risolli sot në kujtesë përmes rubrikës AMARCORD, kontributin e Marigo Pozios, si një nga figurat më të shquara të emancipimit të grave në Shqipëri.

E premte, Shk 24 2017

Premiera me e re e Teatrit Kombetar Eksperimental eshte “Shkolla e grave” e autorit te famshem Molier. Nje shfaqje qe i kushtohet publikut adoleshent, me nje koncept modern e totalisht eksperimentale.

Faqja 1 ne 432

Shperndaje Lajmin

SHKARKONI APLIKACIONIN MOBILE