Horoskopi

E merkure, Dhj 14 2016

Dashi.

Hena e plote ne shenjen e komonikimit binjaket eshte nje dite qe kerkon pak durim dhe jo nxitim,nje dite e mire per pazare te ndryshme qe lidhen me biznesin tuaj ,kjo dite ka ndikime shume positive ne lidhje me punen por dhe ne ekonomi shikohen ndryshime ,ana sentimentale duket se ndryshimet nuk do tju mungojne . Oret pozitive per sot jane07:00 deri ne oren 21:00 J.Pulla

Demi

Sa per punen I keni mundesite per te bere ndryshimet e duhura ne lidhje me punen dhe jo vetem, nje shitje eshte mese e mundur tju ndodhi sot, Hena e plote ne binjake ju ndihmon shume ne mbyllje te cdo problemi ana ekonomike e mire dhe mjaft positive ne vazhdimesi, ana sentimentale eshte ne anen me te mire te saj dhe shume ndikime positive per juve te dhjetediteshit te trete . Oret pozitive per juve sot jane nga ora 07:00 deri ne oren 20:00 J.Pulla

Binjaket.

Hena e plote ne shenjen tuaj ju rikujton shume gjera ne lidhje me te kaluaren qe do te thot gjithcka keni per te mbyllur si ne ceshtjet ekonomike si dhe ne disa probleme qe keni pasur me pare, sot marrin fund dhe jo vetem, ana ekonomike eshte e mbare dhe ju qe jeni ne udhetime keni shume shanse ne perfitime te ndryshme, ana sentimentale pak te merzitur por kalimtare do te jete per juve te lindurit ne dhjetediteshin e pare .Oret pozitive per sot jane 06:00 deri ne oren 19:00 J.Pulla

Gaforrja

Hena e plote ne binjake sot kerkohet pak kujdes ne lidhje me anen ekonomike sepse eshte shume kollaj qe te dilni nga llogaria qe prisni te stabilizoni prandaj beni kujdes ne kete aspekt , puna nuk shikohet te kete ndonje problem shqetesues ,ana sentimentale eshte shume e mbare per juve qe prisni dicka ne lidhjen tuaj . Oret pozitive per sot jane 06:00 deri ne oren 20:00 J.Pulla

Luani

Me Henen e plote ne binjake Mundohuni sot qe takimet qe keni sot paradite mire eshte ti shtyni per me vone dhe jo paradite ,se nuk eshte mire per juve te kesaj shenje ,ana ekonomike eshte shume e mire dhe mjaft e mbare dhe shume shanse ne vazhdim, ana sentimentale mund te te themi se do tja vleje dhe do te keni mjaft ndikime positive ne kete aspekt sidomos ne marrje vendimesh . Oret pozitive per sot jane08:00 deri ne oren 22:00 J.Pulla

Virgjeresha

Nje rast ideal ne lidhje me udhetime pune dhe dokumentacione te ndryshme qe mund te keni ,do tja vleje sepse nje trekendesh ne shenjen tuaj ju ndihmon shume ne ceshtje te te treteve, ana sentimentale shikohet shume e mire ,nuk perjashtohet qe te keni dhe ndonje suprize, per juve qe nuk keni ndonje lidhje serioze nga sot ndryshojne gjerat . Oret pozitive per sot jane 07:00 deri ne oren 23:00 J.Pulla

Peshorja

Nje shans shume I mire per juve te kesaj shenje dhe ne lidhje me jashte, jeni ne kohen me ideale te mundshme per juve te kesaj shenje, ana ekonomike nuk shikohet ndonje problem serioz, ana sentimentale mund te themi se te gjitha fushat si per juve ne njohje dhe per juve ne lidhje, por dhe juve qe keni nje lidhje me problem, sot eshte mese e mundur te zgjidhet ,Oret pozitive per sot jane 05:00 deri ne oren 22:00 J.Pulla

Akrepi

Nese keni nje takim shume te rendesishem sot bejeni ne oren 11 se keni shume shanse te mira ne kete aspect, ana ekonomike eshte ne rruge te mbare dhe shume shanse do te keni ne nje te ardhme te afert ne lidhje me ekonomine, ne te cilen fillojne nga sot ,ana sentimentale pak kujdes juve qe keni lidhje me gaforre apo bricjap . Oret pozitive per sot jane 08:00 deri ne oren 20:00 J.Pulla

Shigjetari

Nje dite e mire ne te berit biznes dhe shume ane positive ne vazhdim, por ne anen ekonomike mos harxhoni sot, anashkaloni cdo keqkuptim te momentit ne pune dhe ne biseda ekonomike qe mund te keni , ana sentimentale e mire dhe shume positive ne vazhdim , por juve qe keni nje lidhje dhe nuk keni vendosur akoma nga sot e ne vazhdim, ja vlen. Oret pozitive per sot jane 06:00 deri ne oren 19:00 J.Pulla

Bricjapi

Shikohet nje dite mjaft e mire dhe shume positive per juve te kesaj shenje, mjaft ceshtje nga me te veshtirat do te ja dilni pa asnje problem, ne dashuri I keni te gjitha mundesite sot per te vendosur dhe shume dite e mire ne takime me familjare te te dashures tuaj ,do te shikoni se sa dite perfekte eshte me shume per juve qe keni lidhje me binjak , binjak dhe shigjetare . Oret pozitive per sot jane 07:00 deri ne oren 20:00 J.Pulla

Ujori

Sot eshte nje mundesi per te perfituar nga nje pune qe kohe e prisnit , mundohuni te ndryshoni takt ne lidhje me punen dhe disa ceshtje pune qe do te bisedohen sot , kane per tja vlejtur dhe shume shanse do tju vijne ne kete drejtim , ana sentimentale shikohet shume e mire dhe mjaft positive dhe shume ndikime qe kane lidhje me ceshtje nga e kaluara ,qe sot do te ndjeni kenaqesine e munguar .Oret pozitive per sot jane 10:00 deri ne oren 22:00 J.Pulla

Peshqit

Hena e plote ne binjake eshte me mire te beni pak kujdes sot ne mengjes se mund te keni ndonje grindje mes kolegeve dhe kjo ju prish pak qetesine tuaj shpirterore, por mesa duket eshte kalimtare, ne financa nuk shikohet se mund te keni ndonje problem shqetesues por dhe disa ceshtje qe juve keni , mund ti zgjidhni sot, ana sentimentale eshte me e mire e mundshme per juve dhe per ju qe nuk keni ndonje lidhje sot keni mundesite ne njohje . Oret pozitive per sot jane 09:00 deri ne oren 19:00 J.Pulla

E hene, Nen 21 2016

Dashi.

Nje jave te mbare per te gjithe , dita e sotme dita e Henes dhe jo vetem, sot kemi dhe Diellin qe futet ne Shigjetare ,nje dite e mire dhe shume positive per juve te kesaj shenje sidomos te datave 19, 21, 22, 30, ju ndihmon shume ne ceshtje te ndryshme pune dhe jo vetem, per juve qe jeni ne pritje per dicka te re, mundesite nuk do tju mungojne sot, ne lidhje me ekonomine nuk shikohet ndonje problem shqetesues por kerkohet pak kujdes ne shpenzimet qe mund te keni sot, ne pergjithesi dita shikohet mjaft pozitive per juve te kesaj shenje , ne anen sentimentale shikohet nje dite e mire per te stabilizuar lidhjen tuaj me Diellini ne Shigjetar, nuk perjashtohet ndonje surprize per juve te palidhurit sidomos mbasditja eshte ideale. Oret me positive per diten e sotme jane 09:00 deri ne oren 20:00 J.Pulla

Demi Nje jave sa me te mbare dhe sa me shume supriza ju urojme sot ,me hyrjen e Diellit ne Shigjetare dhe nje trekendesh qe formon Hena me Diellin ju ndihmon jashte mase sot ne nismat e reja te punes suaj . Jeni me shans dhe shume ndikime positive per sot si dite e hene dhe shansi ju ndihmon shume ne kete drejtim ,ne lidhje me ekonomine pak kujdes juve te dhjetediteshit te trete sepse mund te shpenzoni me teper sec keni vendosur per te harxhuar, ana sentimentale do tju duhet te merrni vendime te rendesishme , sot dhe eshte nje dite perfekte per marrje vendimesh ne anen sentimentale. Oret me te pershtatshme per diten e sotme jane nga ora 11:00 deri ne oren 21:00 J.Pulla

Binjaket. Nje jave te mbare ju urojme dita e sotme ,nje dite e mire me ndikimin e Diellit dhe te Henes ju ndihmon jashte mase ne lidhje me punen tuaj dhe nje oferte eshte mese e mundur t ju komunikohet sot paradite do te keni dhe me shume surpriza ne vazhdim, ana ekonomike me mire se kurre dhe keni nje mundesi te mire sot per te vazhduar me tej sepse do te filloni dhe dicka te dyte qe kohe keni qe e mendoni ,sot eshte dita per ta filluar dhe mund tju realizohet me sukses ne ekonomi , ana sentimentale eshte ne rruge te mbare dhe dhe nje njohje e papritur mund tju ndodhi papritur ,sidomos juve qe keni lidhje me Dash ose Akrep ,doni apo nuk doni surpriza do tju vije, per juve qe nuk keni nje lidhje akoma, mundesite do ti keni sepse Dielli ne Shigjetare favorizon shume lidhjet e reja .Oret me te pershtatshme per sot jane 07:00 deri ne oren16:00 J.Pulla

Gaforrja Nje jave te mbare ju urojme dhe ka per te qene e mbare me Diellin qe vendoset ne Shigjetare nga sot e per 30 dite, ju jep rrezatim, ne lidhje me punen dita e hene eshte e mire per nisma te reja, per ju te kesaj shenje edhe pse eshte dhe dita juaj ,Hena planeti juaj kryesore ne lidhje me nje pune, duket se cdo gje shkon mire por ka gjasa dhe me mire ne ditet ne vazhdim, shanse shume te mira per ju qe keni takime pune sot, eshte nje mundesi e mire per tju realizuar nje ceshtje pune qe kaq kohe e prisnit. Dashuria shikohet nje dite shume e qete dhe mund te beni dhe nje takim familjare qe lidhet me te ardhmen tuaj, nje dite suprizash mund te jete per ju, sidomos qe keni lidhje me Dash dhe Bricjap. Oret me te pershtatshme per sot jane 09:00 deri ne oren 22:00 J.Pulla.

Luani

Nje jave sa me te qete ju urojme ne cdo aspekt, nje dite shume e mire qe ka te beje me realizime te ndryshme si ne pune dhe ne ekonomi ,sidomos ju te dhjediteshit te pare dhe te trete, nje ndikim shume pozitiv sot me Diellin ne Shigjetare nga sot ju ndihmon jashte mase, ne lidhje me punen nje dite e mire ,perfekte dhe nje lajme pune qe e merrni sot ne kete drejtim ,jeni me shume fat, eshte mire qe nga ora 10 e tutje te mbyllni takimet ,ka per tja vlejtur gjithcka ka lidhje me punen, ana ekonomike nuk shikohet ndonje dite problematike per sot por nese keni ndermend per shpenzime, bejini ndonje dite tjeter. Dashuria shume positive dhe me shume fat mund te jeni ju qe keni njohje apo lidhje te reja . Oret me te pershtatshme per sot jane 07:00 deri ne oren 20:00 J.Pulla

Virgjeresha

Nje jave te mbare ju urojme, nje dite perfekte me nje trekendesh qe ben Dielli ne Shigjetare dhe Hena ju ndihmon jashte mase ne marrje vendimesh qe lidhen me punen tuaj , po ashtu eshte nje mundesi per nje udhetim te papritur pune qe ka lidhje me rregullimin e ekonomise suaj me nje trekendesh ne shenjen tuaj ,ju ndihmon shume ne fushen ekonomike dhe te punes ,mundesi te reja ne vazhdim. Dashuria ne anen sentimentale shikohet nje dite shume e mire dhe shume shanse per ju qe nuk jeni ne nje lidhje apo keni problem me lidhjen tuaj, sot eshte mese e mundur ta zgjidhni problemin . Oret me te pershtatshme per sot jane 08:00 deri ne oren 21:00 J.Pulla

Peshorja

Nje jave te mbare ju urojme ,kjo dite eshte e mire per te mbyllur ceshtje qe lidhen me te kaluaren, per ju fati ju ndihmon shume sidomos ne diten e pare te javes me Diellin ne Shigjetare ju jep shume shanse per te ecur perpara ne punen tuaj dhe ne rritje te biznesit tuaj ,ne kete drejtim per juve qe prisni dicka te re sot ne punen tuaj, eshte mese e mundur qe nga dreka te keni ndonje takim te rendesishem me punedhenesit, ekonomia ne aspektin ekonomik shikohet nje dite e mire dhe mjaft frytdhenese, mund te themi se e nisni javen me shume gjera pozitive dhe ndihmesa nga te trete, ana sentimentale eshte e mire dhe per juve qe keni ndonje njohje me jashte, I keni mundesite sot qe ta stabilizoni ate . Oret me te pershtatshme per sot jane 06:00 deri ne oren 21:00 J.Pulla.

Akrepi

Nje jave te mbare ju urojme, ne lidhje me punen shikohet se do te keni mundesi ta stabilizoni punen ne ditet ne vazhdim ,edhe pse dita e sotme shikohet pak lodhje por do tja dilni sepse lodhja qe mund te keni sot, do te ja vleje neser, eshte nje dite e mire sepse ne ndikimet pozitive planetare ju japin shprese per ditet ne vazhdim ,ana ekonomike dhe likujditetet sot jane ne plan te pare, sidomos ana ekonomike eshte shume positive dhe shume fat do te keni ne vazhdimesi por eshte mire qe cdo gje qe ka te beje me marredhenie me parane, nese mundeni mbylleni sot sepse shansi ju ndihmon ne kete drejtim, ana sentimentale beni pak kujdes sot se mund te keni ndonje grindje sidomos juve qe keni me shume se 2 vjet lidhje beni pak kujdes. Oret me te pershtatshme per sot jane 10:00 deri ne oren 18:00 J.Pulla

Shigjetari

Nje jave sa me te mbare dhe te begate ju urojme , keni shansin dhe fatin sot sepse nga sot per 30 dite do te keni si pike referimi Diellin qe ju ndricon ne planet qe ju beni dhe keni per te realizuar, keni shume ndikime pozitive kete jave dhe I filloni nga sot, jeni me shume shans sot ,nje trekendesh qe ben Hena me Merkurin ,planetin e komunikimin ne shenjen tuaj ju ndihmon shume ne nje takim shume te rendesishem , ne lidhje me ekonomine shikohet nje dite e mire dhe e qete nuk mund te themi se keni dicka apo doni te mbyllni dicka ,dita eshte shume pozitive per juve te kesaj shenje, ana sentimentale me mire se cdo here tjeter ,mundesi shume positive keni nga sot e ne vazhdim sidomos juve te dhjetediteshit te trete. Oret me te pershtatshme per sot jane 07:00 deri ne oren 20:00 J.Pulla

Bricjapi

Nje jave te mbare ju urojme, ne lidhje me punen sot mund te keni disa ndryshime per juve qe jeni ne pune shteterore apo juve qe keni te beni me role drejtuese ,eshte ne te miren tuaj dhe nuk shikohet ndonje problem shqetesues por dhe shume mundesira mund tju jepen ne kete drejtim, mire eshte dhe per ju qe jeni ne pritje per ndonje pune beni ndonje percapje nga ora 12 e tutje, mundesite I keni mbase eshte dhe ora juaj , ana ekonomike per diten e sotme ju ndihmon shume ne ndonje investim apo ndonje blerje te rendesishme qe mund te keni ,ana sentimentale duket shume positive per ju te kesaj shenje dhe shume shanse akoma ne vazhdim, mundesite I keni dhe do te keni shume ndihme nga persona te rrethit tuaj shoqerore . Oret me te pershtatshme per sot jane 07:00 deri ne oren 20:00 J.Pulla

Ujori

Nje jave te mbare ju urojme meqenese fillim jave dhe dite e hene si dhe zhvendosja e Diellit ne Shigjetare ju ndihmon shume ne ceshtje pune dhe jo vetem, per juve eshte dite e mire dhe perfekte per nisma te reja, firmosje dokumentash dhe ceshtje shteterore etj, ana ekonomike e mire dhe shanse te reja ne vazhdim por eshte nje mundesi e mire ne lidhje me nje kredi, nese doni qe ta perfitoni eshte mire qe te bisedoni mbas oren 11 e tutje, dita e sotme eshte nje dite shume e mire per gjera te reja ne cdo aspekt, ana sentimentale shikohet e mbare dhe shume entuziaste per te ardhmen tuaj ,keni shume shanse dhe mundesi per ta stabilizuar lidhjen sot qe te jeni te gatshem ,neser per te krijuar familje , gjithcka eshte mese e mundur, tju realizohen gjerat qe prisni ne dashuri . Oret me te pershtatshme per sot jane 07:00 deri ne oren 21:00 J.Pulla

Peshqit

Nje jave te mbare ju urojme dhe sa me shume shanse ne cdo drejtim, endrrat ju befshin realitet , ne lidhje me punen shikohet nje dite shume e mire dhe mjaft frytdhenese ne lidhje me biznesin tuaj ,nese keni per te bere ndonje rregullim te brendshem mund ta realizoni sot mbasdite sepse keni shume gjera pozitive me hyrjen e Diellit ne Shigjetare ,ju jep shume shanse per te stabilizuar punen tuaj , ana ekonomike eshte shume positive dhe jo vetem, eshte shume e mbare dhe shume shanse per te realizuar nje ceshtje te lene pergjysem ,ne pergjithesi ne ekonomi keni nje ngritje te vogel por e mbare ne vazhdim, ana sentimentale eshte shume positive dhe eshte ne rruge te mbare me nje vazhdimesi te mire per ju qe nuk keni nje lidhje, sot eshte nje mundesi qe te nisni dicka te re. Oret me te pershtatshme per sot jane 06:00 deri ne oren 22:00 J.Pulla.

E premte, Nen 18 2016

Dashi.

Nje dite qe kerkon pak kujdes ne marrje vendimesh meqenese sot kemi nje katerkendesh qe ben Merkuri me Neptunin , mire eshte qe te kemi pak kujdes ne vleresime qe ju beni per te tjeret, shikoni pak me me kujdes sot ceshtjet qe keni per te zgjidhur ne lidhje me punen, ana ekonomike e mire dhe nje mundesi e mire nga nje fillim pune qe ka lidhje me ekonomine tuaj .Dashuria ne aspektin sentimental shume mundesira mund te keni sot ne vendimet qe do te merrni, do te keni stabilizime ne kete fushe, per ju qe keni lidhje me Dash dhe Peshore jeni ne rruge te mbare . Oret me positive per diten e sotme jane 06:00 deri ne oren 19:00 J.Pulla

Demi

Eshte shume e rendesishme dita e sotme persa I perket punes, nese doni qe puna juaj te eci ashtu sic e keni menduar, mire eshte qe furnizime te ndryshme qe mund te keni bejeni ne oret e mesdites sepse ju ndihmon shume dicka e tille, ne lidhje me ju qe nuk keni akoma nje pune te sigurt ,mire do te benit ta bisedonit sot paradite sepse eshte nje kohe e mire dhe positive per ju, ne anen ekonomike pak kujdes sot se nuk perjashtohet tju dalin disa shpenzime te papritura juve te kesaj shenje Dashuria ne aspektin sentimental jeni me fat ju qe keni lidhje me Binjak, Peshore, Akrep sepse mund te vendosni nje here e mire per lidhjen tuaj dhe mund te shkoni deri ne martese. Oret me te pershtatshme per diten e sotme jane nga ora 08:00 deri ne oren 20:00 J.Pulla

Binjaket.

Nese keni per te bere ndonje udhetim pune apo ne lidhje me jashte, eshte mire qe te beni pak kujdes me dokumentat se mund te keni ,ndonje keqkuptim ne dogana per ju qe keni per te dorezuar apo marre dokumenta ,eshte mire qe levizje te tilla ti beni ne nje dite tjeter dhe jo sot, ana ekonomike eshte ne rruge te mbare por eshte mire qe te jeni te vemendeshem ne shpenzimet qe mund te beni apo blerjet qe mund tju duhen. Dashuria ne aspektin sentimental keni shume dilema ne lidhjen tuaj te sapo nisur por beni kujdes ne zgjdhje sepse eshte shume heret akoma per te vendosur . Oret me te pershtatshme per sot jane 10:00 deri ne oren 18:00 J.Pulla

Gaforrja

Dita e premte eshte dite e mire ne lidhje me perfundime ceshtjesh qe kane te bejne me biznesin tuaj , nese keni pasur problem me persona te ndryshem ,mund ti zgjidhni pikerisht sot, per juve qe nuk keni nje pune te sigurt ,bejeni te qarte sot se cfare mendoni dhe cfare doni te realizoni ,ne aspektin ekonomik eshte nje dite e mire dhe nje dite per te bere perllogaritje per javen ne vazhdim. Dashuria ne aspektin sentimental mund te themi se eshte dite e mire per ceshtje te ndryshme qe ju interesojne si cift, kjo vlen dhe per ju qe keni nje njohje me shume se 22 dite . Oret me te pershtatshme per sot jane 06:00 deri ne oren 19:00 J.Pulla.

Luani

Dita e premte per juve te kesaj shenje eshte dite paksa e lodhshme por eshte njekohesisht e mire per te stabilizuar punen dhe anen ekonomike qe kerkon shume vemendje sot, ne lidhje me punen eshte mire per ju qe jeni ne pune sezonale qe nga sot te shikoni dicka tjeter qe te jeni gati te vazhdoni ne punen e re qe mund tju dali nga java , por gjerat fillojne nga sot , ne anen tuaj nje dite e mire per tu menduar qarte dhe kthjellet per gjithcka doni dhe deshironi.Ekonomia ne aspektin ekonomik nuk shikohet dicka per tu shqetesuar , keni nje shprese ne rregullim te ekonomise suaj. Dashuria ne aspektin sentimental eshte dite paksa problematike sepse eshte shume kollaj te grindeni sot , per arsyen me te vogel mund te beni debate te medha . Oret me te pershtatshme per sot jane 06:00 deri ne oren 19:30 J.Pulla

Virgjeresha

Qe te nisni nje pune te mire dhe te kete jetegjatesi eshte mire qe sot te beni llogaritje, plane gjithcka keni ne mendje ,mund ta shikoni ju me pare dhe te jeni gati per te vazhduar me tej sepse dicka shume positive ju vjen ne nje forme suprize si ne pune dhe ne ekonomi , ne aspektin ekonomik mund te themi se do tja dilni me sukses, mundesi shume te mira ne vazhdim.Dashuria ne anen sentimentale mire do te beni qe te jeni te kujdesshem ne lidhje me te dashuren tuaj sepse shume gjera te perbashketa keni por dhe shume larg njeri tjetrit jeni.Oret me te pershtatshme per sot jane 09:00 deri ne oren18:00 J.Pulla

Peshorja

Nje dite paksa ndryshe nga te tjerat , sepse sot kerkohet kujdes se cfare beni, cfare kerkoni te realizoni ne lidhje me punen, prandaj edhe pse takimet nuk mungojne, eshte mire te mendoheni njehere para se te nisni dicka, para se te beni biseda apo dicka tjeter sepse dita e sotme ka rreziqet e veta ne kete drejtim, ne ekonomi mund te themi se jeni ne rruge te mbare por vemendjen eshte mire qe ta keni ne lidhje me shpenzimet qe mund te ju dalin gjate dites. Dashuria ne aspektin sentimental mund te te themi se per juve qe keni me shume se tre vjet lidhje ,ka ardhur momenti qe ti jepni fund lidhjes ne largesi , ne njohje mire eshte qe te vendosni per te ardhmen tani se neser eshte shume vone. Oret me te pershtatshme per sot jane 09:00 deri ne oren 20:00 J.Pulla.

Akrepi

Shikohet nje dite e veshtire ne marrje vendimesh me Merkurin ne katerkendesh me Neptunin na tregon se dita e sotme eshte mire qe te matemi dhjete here dhe te vendosim nje here, si ne pune dhe ne ekonomi ,ne lidhje me punen eshte mire qe nese keni kontrata te rendesishme per te firmosur, mundohuni ti anashkaloni sepse ne ditet ne vazhdim me mire dhe me positive jane gjerat ,dite e mire per pune rutine dhe sistemime te ndryshme qe mund te keni, ekonomia pak kujdes sot mbasdite ne lidhje me ndonje blerje , mire do beni ta lini ne nje dite tjeter per siguri dhe per fitime me te mira . Dashuria ne aspektin sentimental mundohuni qe ne biseda e takime,te jeni te qarte dhe te prere, mos e thoni fjalen e fundit ne fillim se keni per te humbur . Oret me te pershtatshme per sot jane 08:00 deri ne oren 21:00 J.Pulla

Shigjetari

Mundohuni qe sot ne cdo pune te jeni korrekt dhe sa me pak biseda dhe sa me pak te dine te tjeret rreth jush ,aq me te sigurt do te jeni ne nje te ardhme te afert ,sepse dita e sotme eshte e mire per te rishikuar dhe nje here projektet qe juve keni per te bere dhe ne lidhje me punen tuaj qe I keni te gjitha mundesite per tja arritur qellimit tuaj, ne lidhje me punen ne ekonomi eshte mire qe nese keni per te bere pazare te ndryshme qe kane te bejne me pasuri apo blerje biznesi, anashkalojeni per nje dite tjeter , per juve qe jeni ne diaspore dhe kerkoni nje vend pune ,bejeni sot paradite sepse eshte nje mundesi e mire. Dashuria ne aspektin sentimental mund te themi se jeni ne rruge te mbare, pak kujdes ne lidhje me ceshtje te treta sepse mund te prisni lidhjen egzistuese ,beni kujdes sepse shume dilema do te keni .Oret me te pershtatshme per sot jane 07:00 deri ne oren 19:00 J.Pulla

Bricjapi

Per juve bricjap te dashur shikohet nje dite shume e mire per gjithcka , disa para te prapambetura I merrni dhe nje ceshtje pune merr fund sot ,behuni gati per nisma te reja ne vazhdim, mundesite I keni per te stabilizuar punen tuaj. Ekonomia ne anen ekonomike shikohet nje rritje e vogel por e stabilizuar ne vazhdim , per juve qe jeni ne pritje per nje pune qe ka jetegjatesi, cdo kontrate qe keni per te firmosur bejeni ne ditet ne vazhdim. Ekonomia ne anen ekonomike mund te themi se ka per tja vlejtur sepse jeni ne anen me te mire te mundshme dhe shume ndryshime positive ne vazhdim. Dashuria ne anen sentimentale eshte nje dite shume e mire per ju qe keni lidhje me Dem, Binjak, Shigjetare dhe Ujor.Oret me te pershtatshme per sot jane 13:00 deri ne oren 19:00 J.Pulla

Ujori

Mundohuni qe nga sot te rishikoni me kujdes ceshtjet qe nuk presin sepse si ne pune dhe ne ekonomi, per momentin keni shume dilema por qe te hiqni cdo dileme nga sot mund te beni perllogaritje te ndryshme, si ne ekonomi por dhe ne pune, ne lidhje me punen eshte dicka qe prêt nga juve ta iplementoni por kerkon shume kujdes, ne takime me persona te treet beni kujdes sepse te tretet gjithmone kerkojne perfitimet e tyre dhe cfare ngelet per juve dhe punen e beni juve, ketu shikoni se cfare mund te beni ,eshte dite reflektimi qe tja dilni sic ju doni dhe deshironi.Dashuria ne anen sentimentale shikohet e qete dhe per juve qe nuk keni dicka per momentin, suprizat nuk do tju mungojne . Oret me te pershtatshme per sot jane 13:00 deri ne oren 22:00 J.Pulla

Peshqit

Neptuni ne katerkendesh me Merkurin, beni shume kujdes sepse mund te grindeni papritur dhe me problemet qe mund te krijohen sot ne pune, eshte mire qe te jeni sa me te qete dhe mos merrni persiper gjera qe nuk jane te realizueshme, sot per sot mire eshte qe te anashkaloni pergjegjesite qe mund tju jepen sot , ne ekonomi nuk duket se mund te keni ndonje problem shqetesues por pak kujdes nuk do ishte keq. Dashuria ne anen sentimentale shikohet nje dite e mire per biseda te paqarta qe mund te zgjidhni ne menyren me te mire te mundshme, per juve qe keni njohje dhe nuk jeni te sigurt per njohjen, mund te themi se dita e sotme ju jep zgjidhje per gjithcka doni te stabilizoni. Oret me te pershtatshme per sot jane 11:00 deri ne oren 23:00 J.Pulla.

E marte, Nen 08 2016

Dashi.

Sot dita fillon me shume energji positive ne lidhje me punen dhe takime te rendesishme, ana ekonomike ka filluar te kete nje stabilizim per te gjithe juve te lindurit rreth datave 12, 14, 16, 18 dhe 23 ,ana sentimentale eshte me mire se kurre ,eshte mire qe te vazhdoni me tej me lidhjen se do tja vleje si dhe per juve qe nuk keni nje lidhje akoma ,sot e ne vazhdim me mire gjerat ne njohje ,eshte dite me ideal ne kete gjera. Oret me positive per diten e sotme jane 08:00 deri ne oren 23:00 J.Pulla

Demi

Eshte nje dite ideale per takime bisedime me eprore te ndryshem, ne pune eshte mire per juve qe te bisedoni per problemet qe ju shqetesojne ,ana ekonomike eshte e mbare mund te themi se I keni mundesite per me mire akoma ne kete fushe, per juve sapo keni filluar nje biznes do tju shkoje shume mire sepse endrra juaj prej shume kohesh sot behet realitet ,ana sentimentale per juve qe nuk keni lidhje dhe jeni ne pritje per te stabilizuar nje njohje, si fillim eshte mundesia si dhe nje lajm per ju qe prisni ndonje shtatzani, lajmin e keni positiv. Oret me te pershtatshme per diten e sotme jane nga ora 06:00 deri ne oren 20:00 J.Pulla

Binjaket.

Dita e sotme do te mbahet mend ne lidhje me punen dhe kontrata te ndryshme pune dhe jo vetem, ne ekonomi nga sot do te shikoni shume ndryshime pune dhe pse I keni pak te veshtira ndryshimet, por sot do te merrni lajme dhe ide qe jane mese te mundeshme te realizohen gjerat, ana sentimentale mund te jete pak problem nga nje keqkuptim me te kaluaren por jo ne vazhdim. Oret me te pershtatshme per sot jane 07:00 deri ne oren 21:00 J.Pulla

Gaforrja

Nje dite perfekte kjo e sotmja ne lidhje me punen dhe ceshtje te ndryshme si dhe lajme, dita e sotme nje dite e mire qe jo vetem se dita e marte eshte dite perfekte per ne QKR si dhe te ndryshoni per te mire ekonomine tuaj dhe kjo ju ndihmon jashte mase ne kete drejtim, ana ekonomike eshte e mbare nga tani e ne vazhdim nese keni ndonje kredi apo ceshtje qe lidhet me parane, jeni ne kohen e duhur dhe mundesi te mira ne vazhdim , ana sentimentale pak kujdes mos u nxitoni ne marrje vendimesh sepse keni kohe per te realizuar planet qe juve keni. Oret me te pershtatshme per sot jane 06:00 deri ne oren19:00 J.Pulla.

Luani

Dita e sotme shquhet per suprizat e saje por keni nje shans shume pozitiv ne lidhje me nje takim do ta beni pikerisht sot , se jeni me shume fat si ne pune dhe ne ekonomi, ju realizohen planet qe juve I keni vene vetes, dita e sotme eshte ideale dhe shume positive per punen tuaj dhe per ceshtje te ndryshme qe juve prisni ne lidhje me punen dhe ne ekonomi , ana sentimentale shikohet shume e mbare sot dhe vazhdimsia eshte ideal ne kete fushe, per juve qe nuk keni lidhje sot eshte nje mundesi qe dicka positive tju ndodhe ne anen sentimentale.Oret me te pershtatshme per sot jane 06:00 deri ne oren 14:00 J.Pulla

Virgjeresha

Nje trekendesh qe ben aferdita ne shenjen tuaj Virgeresha te dashura , ana ekonomike ka filluar te kete nje ngritje te vogel por dhe puna eshte ne stabilizim e siperm dhe kjo ju ndihmon shume ne kete drejtim por mundohuni qe cdo gje qe mendoni dhe doni ta realizoni ,shikoni mundesite dhe rendesite e ceshtjeve se I keni te gjitha mundesite per nje gje te tille, ana ekonomike po ashtu eshte shume e mbare dhe me shume fat ne kete drejtim ,se sot do tju realizohet nje deshire qe juve kohe e prisni ,sot eshte dita me ideale ne kete drejtim, ana sentimentale per juve qe jeni ne njohje si dhe per juve qe jeni ne prag fejese, sot e ne vazhdim beni te pamunduren ta stabilizoni lidhjen tuaj se mundesite I keni dhe shume shanse ne vazhdim.Oret me te pershtatshme per sot jane 08:00 deri ne oren 22:00 J.Pulla

Peshorja

Nese keni ndonje udhetim apo takim pune apo takim bankare, apo dicka tjeter per juve te shenjes se peshores duhet te stabilizoni ceshtjet te lena pezull , duhet ti mbyllni sepse kjo fillim jave eshte ideal por dhe vezhgues ne ceshtje te vecanta, kujdes ju qe punoni ne banka ,me para ne dore ,ne role drejtuesish apo ne dogana se shume ndryshime mund te keni ,ne ekonomi nuk keni asnje problem sepse shume ceshtje mbyllen ,shume fat keni ne kete pike, ana sentimentale pak kujdes sot se mund te beni ndonje debat, nga pasditje eshte mire ta anashkaloni nje gje te tille, per juve qe nuk keni akoma lidhje apo dashuri ,sot dita eshte perfekte ne kete drejtim . Oret me te pershtatshme per sot jane 07:00 deri ne oren 21:00 J.Pulla.

Akrepi

Nje dite teper e mire ne lidhje me anen ekonomike eshte shume e mbare ne kete fillim jave te nentorit sepse dita e mart eshte ideale dhe jo vetem ,ne lidhje me pune per ju,ve qe akoma nuk e keni stabilizuar punen tuaj, dita e sotme ju ndihmon shume ne lidhje me pune dhe ekonomine, sepse dita e sotme pikerisht ju ndihmon shume dhe mundesi te reja ne lidhje me jashte, eshte nje mundesi e mire per dokumentacione, eshte mese e mundur tju realizohen duke filluar nga sot e ne vazhdim, ana sentimentale mund te jete pak e veshtire ne marrje pergjegjesish por ideale ne vazhdimesi te se ardhmes? Oret me te pershtatshme per sot jane 09:00 deri ne oren 20:00 J.Pulla

Shigjetari

Nje dite teper e mire dhe shume shanse per juve te kesaj shenje dhe me shume akoma ju te dhjetediteshit te dyte dhe te trete, me shume fat sidomos te lindurit te datave 7, 8, 11 ,13 ,15 dhe22 ,keni shanse shume te medha ne kete periudhe ,sot fillon rruga juaj e mbare si ne ceshtje ligjore por dhe ne dokumentacione, juve qe keni lidhje me jashte, sot mundohuni edhe sikur nje ceshtje te mbyllni eshte mire dhe mbaresi ne vazhdimsi, ana sentimentale eshte ne rruge te mbare dhe jo vetem ,eshte mundesi e mire qe te stabilizoni lidhjet se eshte kohe dhe jave ideale ,cdo lidhje qe filloni nga sot eshte e sigurt se mund te realizohet endrra per te ardhmen. Oret me te pershtatshme per sot jane 06:00 deri ne oren 21:00 J.Pulla

Bricjapi

Nese keni per te dorzuar dokumenta sot dorzojeni ne oren 10 dhe 13sepse per juve Bricjap te dashur ,eshte nje dite e mire shume ne lidhje me ligjin, qe ju keni disa ceshtje qe duhet ti mbyllni ne kete drejtim , ana e ekonomise merr nje drejtim tjeter qe eshte ne te miren tuaj dhe ju ndihmon qe te stabilizoni punen tuaj dhe shume fat ne vazhdimesi, eshte nje dite perfekte per hapje biznesi qofte dhe nje bisede ne lidhje me biznesin eshte nje mundesi e mire dhe shume me fat per ne vazhdimesi ,I keni te gjitha mundesite per te qene lider ne treg dhe jo vetem, eshte kohe e pershtateshme per te bere biznes dhe per te rritur te ardhurat ne kohe dhe dite te pershtateshme , eshte mese e realizueshme per juve te kesaj shenje , ana sentimentale duket se I keni te gjitha mundesite per te stabilizuar lidhjen tuaj dhe jo vetem. Oret me te pershtatshme per sot jane 06:00 deri ne oren 21:00 J.Pulla

Ujori

Duket se dita e sotme eshte nje dite shume e mbare per juve qe jeni ne kerkim te nje pune te re eshte mese e mundur te realizohen shume gjera ,shume plane qe vetes I keni vene si ne pune dhe ne ekonomi, eshte nje mundesi e mire per shume gjera ne vazhdimesi per punen dhe per anen ekonomike, disa para I merrni ne forme llotarie dhe shume fat ne lidhje me nje ceshtje qe lidhet me anen ekonomike ,eshte mese e mundur te behet per ju te kesaj shenje , ana sentimentale duket se sot I keni te gjitha mundesite per ta stabilizuar lidhjen dhe jo vetem , eshte nje mundesi e mire per te pare te ardhmen dhe jo te tashmen , dita e sotme ju ofron shume shanse, shfrytezoni cdo ore te dites se sotme eshte shume pozitive ne kete drejtim. Oret me te pershtatshme per sot jane 06:00 deri ne oren 20:00 J.Pulla

Peshqit

Ne planet qe keni ne mendje eshte mire qe sot ti vini ne zbatim me perpikmeri qe te dilni te fituar , dita e sotme I perket me shume ekonomise ne rastin konkret tuajin dhe mjaft mundesira ne lidhje me jashte, mundesite I keni dhe eshte nje mundesi e mire stabilizuese ne te gjitha ceshtjet qe ju interesojne, ana ekonomike e mire dita e sotme si dite e marte, eshte dite e mire per biseda ne rang eproresh dhe ne rang biznesmenesh, mundesi te mira ne hapje biznesi sepse ju ndihmon shume Jupiteri ne trekendesh me Neptunin, ju jep shprese per gjithcka deshironi, ana ekonomike eshte ne rruge te mbare por eshte mire ta mbani ne keto parametra sepse shume kollaj mund te rreshkisni nga aty ku keni arritur, ana sentimentale eshte shume e mire per juve qe jeni ne biseda per fejese, bashkejetese etj ,per juve qe nuk keni akoma nje lidhje te qendrureshme mundesite jane dhe shume fat keni per njohje te re dhe lidhje te re . Oret me te pershtatshme per sot jane 06:00 deri ne oren 22:00 J.Pulla.

  •  Fillim 
  •  I mëparshëm 
  •  1 
  •  2 
  •  3 
  •  4 
  •  Vijues 
  •  Fund 
Faqja 1 ne 4

Shperndaje Lajmin

SHKARKONI APLIKACIONIN MOBILE