E TMERSHME/ “Kishte naze, s’pushonte së qari”, nëna rreh për vdekje fëmijën 3 vjeçar

  • E premte, Shk 17 2017

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali ku një nënë ka rrahur fëmijën e saj vetëm 3 vjeçar deri sa i ka shkaktuar vdekjen. “Nuk pushonte së qari, bënte shumë naze, e rraha se doja të kuptonte”. Kjo ngjarje e rëndë ka ndodhur në mes të janarit dhe fëmija I dhunuar vetëm 3 vjec e 8 muaj arriti i vdekur në poliklinikën e Modenas. Mësohet se ishte vetë nëna me origjinë, moldave e cila ka çuar fëmijën në spital si dhe ka treguar mbi ngjarjen e rëndë. Në hetimet e policisë është përfshirë edhe partneri i saj i cili është shqiptar. Burime nga policia mësohet se shqiptari është me precedent penal pasi ka disa akuza për prostitucion. Gruaja, një 27 vjecare moldave ka pranuar se e ka rrahur fëmijën, me një dëshmi që ka lënë pa fjalë hetuesit. ”E rraha se bënte shumë kapricio. Doja vetëm të pushonte e të mos qante më por nuk mendova se do vdiste”- ka thënë ajo./albeu.com/

Lexuar 20 here
Publikuar ne Bota

Shperndaje Lajmin

Kush eshte online

We have 69 guests and no members online

SHKARKONI APLIKACIONIN MOBILE