NEWS FLASH
Tamara Ecclestone çmend plazhin - E premte, 24 Shkurt 2017 16:56
Mahnit Era Istrefi në klipin e ri ‘Redrum’ - E premte, 24 Shkurt 2017 16:54
Kimit i del gjoksi - E premte, 24 Shkurt 2017 16:47
Tërmeti nxjerr nga deti bishën me flokë
Ndryshimi i fundit Shk 24 2017

Tërmeti nxjerr nga deti bishën me...

Një krijesë e madhe, misterioze, e çuditshme dhe me flokë ka dalë në një plazh në Filipine. Askush nuk e di se çfarë është ajo dhe vendasit të habitur kanë shkuar në plazhin në Cagdainao, ishujt Dinag, për të parë kafshën e...
Zbulohen varreza masive në veriperëndim të Sirisë
Ndryshimi i fundit Shk 24 2017

Zbulohen varreza masive në...

Trupat e 130 luftëtarëve të ekzekutuar nga rivalët xhihadistë, u gjetën në varrezë masive në veriperëndim të Sirisë.
Tamara Ecclestone çmend plazhin
Ndryshimi i fundit Shk 24 2017

Tamara Ecclestone çmend plazhin

E bija e Bernie Ecclestone, Tamara Ecclestone ndodhet në fomrë të mrekullueshme fizike. Edhe pse është bërë nënë fiziku i saj mahnit. Së bashku me të vogëlën e saj Sofia ajo ndodhet në Bahamas ku janë duke kaluar pushimet.  
Mahnit Era Istrefi në klipin e ri ‘Redrum’
Ndryshimi i fundit Shk 24 2017

Mahnit Era Istrefi në klipin e ri...

Sic ishte thënë prej kohësh, e premtja pritej me padurim nga të gjithë fansat e Era Istrefit.
 Rama për “The Telegraph”: Ballkani rrezikohet nga ndikimi rus
Ndryshimi i fundit Shk 24 2017

Rama për “The Telegraph”:...

Në një intervistë për gazetën britanike “The Telegraph”, kryeminitri Edi Rama flet për rrezikun rus në Ballkan, nga frika e largimit të vëmendjes amerikane nga Ballkani.
 Çfarë të hani mes vakteve?
Ndryshimi i fundit Shk 24 2017

Çfarë të hani mes vakteve?

Për të shmangur ndjesinë e urisë mes dy vakteve ka disa ushqime që ju ndihmojnë, por përveç kësaj janë të shëndetshme dhe plot me vitamina dhe minerale.
 Kimit i del gjoksi
Ndryshimi i fundit Shk 24 2017

Kimit i del gjoksi

Kim kujdeset gjithmonë për të rënë në sy, por u dha fansave pak më shumë se ç’duhet teksa dilte për drekë në Woodland Hills në Los Angeles. Për të treguar asetet e saj, Kim Kardashian kishte veshur një palë trupore korse, por pati...
 F1, Ferrari prezanton makinën e re
Ndryshimi i fundit Shk 24 2017

F1, Ferrari prezanton makinën e re

Makina e re e Ferrarit, që do të drejtohet nga Sebastian Vettel e Kimi Raikkonen në Botërorin e ri të Formulës1 quhet SF70-H.
 SHBA, Trump: Të zgjerojmë arsenalin bërthamor. Me Rusinë dhe Kinën...
Ndryshimi i fundit Shk 24 2017

SHBA, Trump: Të zgjerojmë arsenalin...

Në një intervistë për agjencinë e lajmeve “Reuters”, presidenti amerikan Donald Trump ka shprehur dëshirën e tij për të zgjeruar arsenalin bërthamor të Shteteve të Bashkuara, për të siguruar se vendi i tij do të rikthehet sërish...
 Britani, krizë e thellë për laburistët
Ndryshimi i fundit Shk 24 2017

Britani, krizë e thellë për...

Si për të treguar dominimin e saj në politikën aktuale britanike,

Alsion Radio 106.3 MHz Elbasan

E premte, Shk 24 2017

Trupat e 130 luftëtarëve të ekzekutuar nga rivalët xhihadistë, u gjetën në varrezë masive në veriperëndim të Sirisë.

E premte, Shk 24 2017

E bija e Bernie Ecclestone, Tamara Ecclestone ndodhet në fomrë të mrekullueshme fizike. Edhe pse është bërë nënë fiziku i saj mahnit. Së bashku me të vogëlën e saj Sofia ajo ndodhet në Bahamas ku janë duke kaluar pushimet.

 

E premte, Shk 24 2017

Sic ishte thënë prej kohësh, e premtja pritej me padurim nga të gjithë fansat e Era Istrefit.

  • LAJME NGA BOTA
  • NR I VIZITOREVE
  • SPORT
Sot
Dje
Kete jave
Total
7893
8087
41200
2322780

IP: 54.158.125.71
Ora Lokale: 2017-02-24 20:24:39

Pensionet, sa do të përfitojnë të moshuarit nga data 1 mars

Qeveria ka miratuar rritjen prej 35 të pensioneve. Në

Read more

Reforma e Arsimit të Lartë: Rama: Rriti cilësinë e pranimit në Universitete

Kryeministri Edi Rama ishte sot në një takim me studentët e

Read more

“Dashnori” i gruas ia plas live të shoqit: Unë puth gjithë femrat kur burri s'është i

Në studion e emisionit me zemër të hapur po zhvillohet nja

Read more

Dy miliardë euro nga kanabisi”/ Ambasadori i OSBE-së pas takimit me Tahirin: Ishte një

Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri dhe ambasadori i OSBE-së

Read more

Borchardt: Procesi i dixhitalizimit ka pësuar ndikim politik dhe mungesë besimi përgjatë

Kryetari i Prezencës së OSBE-së në Tiranë, ambasadori Bernd

Read more

Akuzat ndaj nënës nga babai dhe vajza: Mami na hidhte valium dhe sillte shokun në shtëpi

Vetëm para disa javësh në emisionin “Me zemër të hapur” u

Read more

Kjo foto e Fevziut po shkakton të qeshura në rrjet

Një foto e shpërndarë në Facebook nga moderatori i njohur

Read more

Sajmir Tahiri takon ambasadorin e OSBE

Ministri i Brendshëm i vendit, Saimir Tahiri ditën e sotme

Read more

Kush eshte online

We have 126 guests and no members online

SHKARKONI APLIKACIONIN MOBILE