NEWS FLASH
Amazon zë mend - E shtune, 03 Dhjetor 2016 16:05
Belen Rodriguez, topless për gjimnastikë - E shtune, 03 Dhjetor 2016 16:04
Bolt e Ayana, më të mirët e Atletikës - E shtune, 03 Dhjetor 2016 16:03
 Amazon zë mend
Ndryshimi i fundit Dhj 03 2016

Amazon zë mend

Amazon duket se do të bëjë disa ndryshime radikale në uebsajtin e saj. Pas problemeve të shumta që raportoheshin nga blerësit në lidhje me shitësit që kishin vlerësime pozitive, tashmë kompania ka vendosur të minimizojë numrin e...
 Çfarë të hiqni nga dollapi në të 30-tat
Ndryshimi i fundit Dhj 03 2016

Çfarë të hiqni nga dollapi në të...

30 vjeç, një hap i rëndësishëm në jetën e një femre që duhet të bëjë llofarit me të mos qënurit më...pikërisht, një vajzë. Mos shihni vërdallë.
 Belen Rodriguez, topless për gjimnastikë
Ndryshimi i fundit Dhj 03 2016

Belen Rodriguez, topless për...

Topless dhe me streçe të zeza, Belen Rodriguez ka kaluar të premte mbrëma mes gjimnastikës dhe karaokes. Versioni shtëpiak dhe qetësues i showgirl argjentinase është i nxehtë. Për sesionin sportiv ka zgjedhur të vesh vetëm streçet dhe...
 Boshllëku “Rosberg”, Mercedes mendon Fernando Alonson
Ndryshimi i fundit Dhj 03 2016

Boshllëku “Rosberg”, Mercedes...

Deklarata befasuese e Nico Rosberg për tërheqjen përfundimtare nga garat e Formula 1 do të sjellë një lëvizje në merkaton e këtij Botërori. Mercedes tashmë ka filluar të mendojë për pasuesin e kampionit të sapo shpallur të botës dhe...
 Bolt e Ayana, më të mirët e Atletikës
Ndryshimi i fundit Dhj 03 2016

Bolt e Ayana, më të mirët e...

Usain Bolt dhe Almaz Ayana janë shpallur atletët më të mirë për vitin 2016 nga Federata Ndërkombëtare e Atlertikës gjatë një ceremonie të zhvilluar në Monaco.
 Thirrje për të shpëtuar trashëgiminë kulturore në Lindjen e Mesme
Ndryshimi i fundit Dhj 03 2016

Thirrje për të shpëtuar...

Pesë laureate të çmimit Nobel kanë bërë thirrje për një veprim urgjent që të shpëtohen zonat historike nga konflikti në Lindjen e Mesme.
 Liria tregtare, Shqipëria e para në rajon
Ndryshimi i fundit Dhj 03 2016

Liria tregtare, Shqipëria e para në...

“Heritage Fondation”, një nga institutet kërkimore më të njohur në fushën e ekonomisë e klasifikoi Shqipërinë si vendin e 13 në botë për nga lehtësia e të bërit tregti me jashtë. Renditja u bë publike në indeksin e lirisë...
Mënyra e re për të rikthyer kujtesën
Ndryshimi i fundit Dhj 03 2016

Mënyra e re për të rikthyer kujtesën

Dikush ju lexon një numër telefoni, ju e formoni për ta telefonuar, por dhjetë minuta më vonë, a do e mbanit mend ende atë numër? Të kuptosh se çfarë lloj informacioni ruan truri dhe çfarë e mban të dobishëm për akses të lehtë nuk...
Trajtime natyrale ndaj virozave të dimrit
Ndryshimi i fundit Dhj 03 2016

Trajtime natyrale ndaj virozave të...

I ftohti që sjell stina e dimrit shoqërohet me infeksione apo viroza të ndryshme.
Ndihet fajtor, hëngri një palë këpucë “Louboutin” 625 paund
Ndryshimi i fundit Dhj 03 2016

Ndihet fajtor, hëngri një palë...

Ky qenush ndihet fajtor pasi hëngri një palë këpucë “Louboutin” me vlerë 625 paund. 37 vjeçarja, e zonja e këpucëve, i kishte veshur një herë të vetme këpucët dhe i ruantë ato me shumë kujdes. Emma u shpreh: “Kur ika në...

Alsion Radio 106.3 MHz Elbasan

E shtune, Dhj 03 2016

Amazon duket se do të bëjë disa ndryshime radikale në uebsajtin e saj. Pas problemeve të shumta që raportoheshin nga blerësit në lidhje me shitësit që kishin vlerësime pozitive, tashmë kompania ka vendosur të minimizojë numrin e përshtypjeve që mund të lini në faqen e saj. Në disa raste, persona me vlerësime tepër pozitive kanë mashtruar blerës të caktuar duke mos i dërguar produktin e porositur dhe si rrjedhojë kompanisë i është dashur të dëmshpërblejë shuma të konsiderueshme parash. Ky përditësim pritet të jetë efikas dhe të tregojë realisht njerëzit e besuar ku ju mund të blini një produkt. / Top Channel

E shtune, Dhj 03 2016

Topless dhe me streçe të zeza, Belen Rodriguez ka kaluar të premte mbrëma mes gjimnastikës dhe karaokes. Versioni shtëpiak dhe qetësues i showgirl argjentinase është i nxehtë. Për sesionin sportiv ka zgjedhur të vesh vetëm streçet dhe teksa bën selfie, mbulon gjoksin nudo me duar. E më pas këndon Shakira.... pëlqimet në vetëm pak orë i kaluan 100 milionë. / Top Channel

E shtune, Dhj 03 2016

Deklarata befasuese e Nico Rosberg për tërheqjen përfundimtare nga garat e Formula 1 do të sjellë një lëvizje në merkaton e këtij Botërori. Mercedes tashmë ka filluar të mendojë për pasuesin e kampionit të sapo shpallur të botës dhe janë përcaktuar disa kandidatë. Fernando Alonso është një prej emrave që po përmendet shumë me pilotin spanjoll që ka edhe një vit kontratë me Mclaren. Aspekti pozitiv për kalimin e Alonsos te Mercedes është se iberiku është ndër pilotët më të mirë të cirkuitit. Ana negative qëndron në faktin se Alonso do të duhet të jetë shok skuadre me Leëis hamilton, një tjetër emër i rëndësishëm i këtij sporti Verstappen është një tjetër alternativë për të marrë vendin e Rosberg. holandezi cilësohet si e ardhmja e Formula 1 dhe Mercedes e kërkoi ta kishte në stafin e tij edhe më parë. Problemi te Verstappen qëndron se ai ka edhe 3 vjet kontratë me Red Bull drejtuesit e të cilit po kërkojnë të evitojnë largimin e tij. Në listën e preferencave të Mercedes është edhe Sebastian Vettel kontrata e të cilit skadon në vitin 2017. Piloti gjerman prej 2 sezonesh është bërë pjesë e Kokëkuqes italiane dhe e ka kuptuar se është shumë e vështirë të fitojë tituj me këtë skuderi. Valteri Bottas është emri që vijon listën e kandidatëve. Merceces edhe më parë kishte zhvilluar bisedime me finalndezin me këtë të fundit që rinovoi kontratën me Williams edhe për 2 sezone të tjerë. megjithatë kjo është një situatë së cilës mund t'i gjendet zgjidhja duke qenë se Williams furnizohet me motorët Mercedes. / Top Channel

  • LAJME NGA BOTA
  • NR I VIZITOREVE
  • SPORT
Sot
Dje
Kete jave
Total
1155
3465
20528
1912692

IP: 23.23.47.118
Ora Lokale: 2016-12-04 09:05:24

Panariti-qytetarëve: Konsumoni mishin e gjedhit, dermatoza nuk e rrezikon njeriun

Ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti ka deklaruar se

Read more

Harta elektorale e 2017, qarku i Elbasanit do të nxjerrë 14 deputet

Qarku i Elbasanit do të nxjerrë 14 deputet në zgjedhjet e

Read more

Ligji për call center. Ministri Klosi: Do negociojmë me qeverinë italiane

Qeveria shqiptare do të kërkojë zyrtarisht nga shteti

Read more

Festat e fundvitit, aku kontroll në 950 biznese  

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit brenda dy javëve ka

Read more

Kompesimi i pronave, ndahen për herë të parë 1.5 miliardë lekë

Agjencia e Trajtimit të Pronave shpërndan 1.5 miliardë dhe

Read more

2 000 lekë për 10 min seks në rrugë. Çfarë ndodh pas "Pallatit të Kulturës" në Tiranë

Një 26-vjeçare me inicialet L.D, beqare me tre fëmijë vjen

Read more

UNESCO shpall trashëgimi të njerëzimit Jogën

Joga, e lindur në Indi dhe shumë popullore në të gjithë

Read more

Ky do të jetë dimri më i ftohtë në 25 vitet e fundit

Anglia dhe vende të tjera të Evropës parashikohet se do

Read more

Kush eshte online

We have 39 guests and no members online

SHKARKONI APLIKACIONIN MOBILE